Nevezések: 30. Bem kupa 2019.05.12

Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.

Párosok száma 2019.08.22 : 293
Gyermek II E STT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II E LAT
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
4.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
7.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II D STT
1.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
4.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
5.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
6.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
7.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
8.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
10.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
12.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
3.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Csizmadia Gergő István - Zaka-Csikós EszterPusztaszabolcsi Szabadidősport Egyesület 
5.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
6.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
8.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport Egyesület 
9.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Melczner Máté - Dányi DorkaStúdió 2000 TSE 
11.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
12.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
13.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
14.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior I D STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
3.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
4.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
5.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
6.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
9.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
10.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
4.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
5.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Sporttánc Egyesület 
6.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
7.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
9.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
10.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
12.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
13.Simovic Dominik - Dórák Lara JázminEl Paso SE 
14.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
15.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
4.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
5.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
6.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
7.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Koroknai Roland - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
9.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
10.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
11.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
12.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
13.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
14.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
15.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
16.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
17.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
18.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 
19.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDanceHatáridő utáni törlés
(2019.05.09 19:34:35)

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Bálint Péter Imre - Rozmán VivienLorigo Táncsport Egyesület 
3.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
4.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
5.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
6.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
8.Kopácsi Attila - Sipos BlankaLorigo Táncsport Egyesület 
9.Koroknai Roland - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
10.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
11.Marton László - Pindur Míra FelíciaSzilver Táncsport Egyesület 
12.Simon Áron - Korn VivienLorigo Táncsport Egyesület 
13.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 
14.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
15.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
16.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
17.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
18.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
19.Vámos Benedek - Varga NatasaSavaria Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
2.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
6.Kormos Kristóf Tamás - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
8.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánc Centrum Egyesület 
9.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
10.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
12.Schöberl Miklós - Illés ÍriszDanza Táncsport Egyesület 
13.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
14.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
15.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 

Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
4.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
8.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
9.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
10.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 
11.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
2.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
3.Koroknai Roland - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
4.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
7.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
8.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
9.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.09 16:09:18)
10.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.10 09:47:23)

Ifjúsági E LAT
1.Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Sporttánc Egyesület 
2.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
3.Koroknai Roland - Batyi EnikőSavaria Táncsport Egyesület 
4.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Szabó Kornél - Szabó JankaBonita Sporttánc Egyesület 
7.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
8.Zsoldos Gellért László - Rónay DiánaBonita Sporttánc Egyesület 
9.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.10 09:47:23)

Ifjúsági D STT
1.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
2.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
3.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
5.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánc Centrum Egyesület 
6.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
7.Major Jácint - Ilyés BernadettÉrdi Táncsport Egyesület 
8.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
10.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
11.Tóth Dominik - Tánczos GrétaSavaria Táncsport Egyesület 
12.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.09 16:09:18)

Ifjúsági C STT
1.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
4.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
5.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
7.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
2.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
5.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
6.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
7.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
8.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
9.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
10.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
11.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
12.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
13.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
14.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
15.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
16.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
17.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
18.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
19.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
2.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
3.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
4.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Petrényi Marcell László - Kovács SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
3.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
4.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.09 16:09:18)
5.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.10 09:47:23)

Felnőtt E LAT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bíró Kristóf - Guzmits GabriellaBonita Sporttánc Egyesület 
3.Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
6.Szabó Kornél - Szabó JankaBonita Sporttánc Egyesület 
7.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
8.Zsoldos Gellért László - Rónay DiánaBonita Sporttánc Egyesület 
9.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.10 09:47:23)

Felnőtt D STT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
3.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
4.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
5.Kollár Bence - Tóth KingaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport EgyesületHungary 
7.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
8.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
9.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
10.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
11.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
12.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport Egyesület 
3.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
4.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
6.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
8.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
10.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
11.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
12.Tóth Dominik - Tánczos GrétaSavaria Táncsport Egyesület 
13.Tóth Péter - Klecker LaraQuality Dance TSE 
14.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 
15.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.09 16:09:18)
16.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.10 09:19:48)

Felnőtt C STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
5.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
6.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
7.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
8.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
11.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
12.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSE 

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Bognár Balázs - Háklár AdélSavaria Táncsport Egyesület 
4.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
5.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
7.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
8.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc Sportegyesület 
9.Mátraházi István - Reiter ZitaBotafogo Táncegyüttes 
10.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
11.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió 
12.Prohászka Tamás - Gendur Kíra AnnaStúdió 2000 TSE 
13.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
14.Tumó Roland - Horváth Kata ZsuzsannaAmetiszt Táncsport Egyesület - Bajai Táncsport Egyesület 
15.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
16.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
17.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
2.Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Éder Barnabás András - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
3.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
4.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
5.Martienssen Benjamin Stephan - Kollár DóraOktogon Tánc Centrum Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
6.Török Dániel Viktor dr. - Bartók TímeaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Felnőtt A LAT
1.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
3.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSEHatáridő utáni törlés
(2019.05.11 12:04:29)

Senior II E STT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Senior II E LAT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Senior III E STT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
3.Pál Gábor - Pál MártaZsámbéki Tánc Sport Egyesület 

Senior III E LAT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

Senior III D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 

Senior IV E STT
1.Butor Zoltán - Butor ZoltánnéBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
2.Nattán Péter - Nattánné Szamosi MáriaBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 
3.Riborics György Antal - Riborics György AntalnéBig-BEM Táncsport EgyesületHungary 

Senior IV D STT
1.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport EgyesületHungary