Nevezések: III. Tavaszváró Táncverseny 2019.03.16

Bem József Általános Iskola Tornacsarnoka, 4400 Nyíregyháza, Epreskert utca 10.

Párosok száma 2019.04.19 : 115
Gyermek I E STT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Dulenko Liubomyr - Mykhayliuk KhrystynaUkraine 
2.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Dulenko Liubomyr - Mykhayliuk KhrystynaUkraine 
2.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Klyap Oleksandr - Tsitsak LiliiaUkraine 
2.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 

Gyermek II D LAT
1.Gyaraki Viktor - Takács ViviánaKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport Egyesület 
2.Klyap Oleksandr - Tsitsak LiliiaUkraine 
3.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 

Junior I E STT
1.Dulenko Liubomyr - Mykhayliuk KhrystynaUkraine 
2.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
4.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 
5.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.16 05:33:26)

Junior I E LAT
1.Dulenko Liubomyr - Mykhayliuk KhrystynaUkraine 
2.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
4.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I D STT
1.Belo Oleksandr - Holubka AnastasiiaUkraine 
2.Klyap Oleksandr - Tsitsak LiliiaUkraine 
3.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 
4.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.03.14 21:47:34)

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Belo Oleksandr - Holubka AnastasiiaUkraine 
4.Klyap Oleksandr - Tsitsak LiliiaUkraine 
5.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 
6.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.03.14 21:47:34)

Junior II E STT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
4.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
5.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.16 05:33:26)

Junior II E LAT
1.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
3.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
4.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
5.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 

Junior II D STT
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
2.Belo Oleksandr - Holubka AnastasiiaUkraine 
3.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc SportegyesületHungary 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.03.14 21:47:34)

Junior II D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
5.Belo Oleksandr - Holubka AnastasiiaUkraine 
6.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
8.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc SportegyesületHungary 
9.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.03.14 21:47:34)

Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 

Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE 
6.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 

Ifjúsági E STT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 

Ifjúsági E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc SportegyesületHungary 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
4.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
5.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
6.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Ifjúsági C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
3.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
4.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.15 08:17:45)

Ifjúsági B LAT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.15 08:17:45)

Felnőtt E STT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
4.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 

Felnőtt E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
5.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
6.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 

Felnőtt D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
3.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
5.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
3.Kőszegi Gergely Viktor - Kőszegi-Tóth EnikőKödmön Társastánc SE 

Felnőtt C LAT
1.Antal Szilárd - Oláh Petra OrsolyaDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
6.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
7.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc Sportegyesület 
8.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
9.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió 

Felnőtt B STT
1.Asztalos Zoltán dr. - Kissné Szegedi ZsuzsannaSzabolcs Diáksport EgyesületHungaryHatáridő utáni törlés
(2019.03.13 18:01:00)
2.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.03.15 08:18:38)

Senior I Open STT
1.Asztalos Zoltán dr. - Kissné Szegedi ZsuzsannaSzabolcs Diáksport EgyesületHungary 
2.Molnár György - Molnárné Varga IrénValcer Táncstúdió