Nevezések: XI. Kner Kupa- Klubközi és Szabadidősport Táncverseny 2019.03.24

Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1

Párosok száma 2019.04.19 : 159
Gyermek II D STT
1.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D LAT
1.Gyaraki Viktor - Takács ViviánaKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
2.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior I D STT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
3.Gyaraki Viktor - Takács ViviánaKner Táncsport Egyesület - Nyíri Lajos Táncsport EgyesületHungary 
4.Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
5.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
5.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior II D STT
1.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Gyulavári Bálint - Tasi Nóra NádjaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
6.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 
7.Vajjon Bence - Bulyáki LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
5.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
7.Vajjon Bence - Bulyáki LiliSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
2.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Fodor Bence - Fodor LucaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
7.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE 
8.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Junior II B LAT
1.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
2.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Mihók Tibor Bendegúz - Tóth Liza LauraSzilver Táncsport Egyesület 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
6.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
7.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
2.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
6.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Ratkai Márk Gergő - Márkus LiliSzilver Táncsport Egyesület 
4.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Kovács Dávid - Rózsa Regina AnnaDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
8.Ratkai Márk Gergő - Márkus LiliSzilver Táncsport Egyesület 
9.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Ifjúsági B LAT
1.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 

Felnőtt E STT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 
3.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánc Centrum Egyesület 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
7.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
8.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 
9.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
10.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
11.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
12.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.21 01:14:26)

Felnőtt D LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport EgyesületHungary 
6.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
7.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
9.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.03.21 01:14:26)

Felnőtt C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
3.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Antal Szilárd - Oláh Petra OrsolyaDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Hajdú Viktor - Prágai SzimonettaKner Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport EgyesületHungary 
5.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Koszta Marcell - Radnai NóraPro-Art Táncstúdió 
7.Kovács Dávid - Rózsa Regina AnnaDance Express Tánc Sport Egyesület 
8.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
9.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
10.Oberna Károly Gábor - Buránszki AndreaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
12.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Bárándi János - Tóth Fruzsina GabriellaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Horváth Gergely - Hasúr Zsuzsanna RitaForma Táncsport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 

Senior II Open STT
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Senior II E STT
1.Kincses Imre Dr. - Kemény KrisztinaRitmo Sporttánc Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Senior II E LAT
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Senior II D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánc Centrum Egyesület 
3.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 

Senior II C STT
1.Szamos Péter Tibor - Szamos Péter TibornéEverydance Táncsport Egyesület