Nevezések: Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior Tíztánc és Professzinális Latin Ranglistaverseny, E Hattánc és D Nyolctánc Országos Bajnokság és Klubközi táncverseny 2019.02.23

Somorjai László Városi Sportcsarnok 4080 Hajdúnánás Irányi u. 3.

Párosok száma 2019.08.22 : 154
Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Csontos Levente - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
4.Szőke Dániel - Bata Indira ZoéSzilver Táncsport Egyesület 
5.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
6.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Csontos Levente - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
4.Szőke Dániel - Bata Indira ZoéSzilver Táncsport Egyesület 
5.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
6.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II E STT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer TáncstúdióHungary 
2.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
3.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
4.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer TáncstúdióHungary 
2.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
3.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
4.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D STT
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 
2.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II B LAT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 
2.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
3.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági E STT
1.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
3.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 
4.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
2.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
2.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer TáncstúdióHungary 
3.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 
4.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.02.21 21:36:03)

Felnőtt E STT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
5.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
5.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
3.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
4.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
6.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
7.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
3.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
4.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
5.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
7.Reszelő Dániel - Tömösközi Kata BertaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
8.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
9.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
2.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 
5.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
6.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer TáncstúdióHungary 
7.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Horváth Gábor - Csernák AlexandraBotafogo Táncegyüttes 
2.Ignácz Róbert - Pauer Berta KataDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Sárkány Egon - Tóth BernadettMiskolcz-Revital TSE 

OB Gyermek I E 6T
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Gyermek II E 6T
1.Antal Márk Dániel - Patai LorettaForma Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Ökrös Zénó - Baráth CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
4.Ördögh Gergő Dominik - Németh-Szabados AbigélPro-Art Táncstúdió - Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Junior I E 6T
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Csontos Levente - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
4.Szőke Dániel - Bata Indira ZoéSzilver Táncsport Egyesület 
5.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
6.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

OB Junior I D 8T
1.Farkas Bernát Jakab - Fürj AnikóPro-Art Táncstúdió 
2.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
3.Kohári Bence Olivér - Verdes Jázmin IldikóSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Lantos Marcell Attila - Gál ViktóriaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Süle Zsombor - Tiringer LiliSzilver Táncsport Egyesület 

OB Junior II E 6T
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer TáncstúdióHungary 
2.Hegedűs Bálint Ervin - Vas AngelinaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Nagy Gábor - Szabó Rebeka EszterForma Táncsport Egyesület 
4.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
5.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 

OB Junior II D 8T
1.Balázs Bálint - Nagy NorinaSzabolcs Diáksport Egyesület 
2.Géczi Alexander - Szűcs Nikol HannaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
5.Tóth Szabolcs Ignác - Annus LucaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
6.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

OB Ifjúsági E 6T
1.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art Táncstúdió 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

OB Ifjúsági D 8T
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
3.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
4.Komáromi Miklós Erik - Papp VivienForma Táncsport Egyesület 
5.Tarcsay Tamás - Landi Lolita EnikőSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Corso Tánc Sportegyesület 

OB Felnőtt E 6T
1.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 

OB Felnőtt D 8T
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Hevesi Dániel - Frittman FanniFlamenco 2001 TSE 
3.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
5.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Sarkadi Kristóf - Szőke DalmaSzabolcs Diáksport Egyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
9.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

OB Senior I D 8T
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

OB Senior II E 6T
1.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

OB Senior II D 8T
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

RL Junior STT
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
4.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
5.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 
6.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer TáncstúdióHungary 
7.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
8.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 

RL Senior 10T
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

RL Felnőtt 10T
1.Borbás Csaba - Tóth EmíliaPro-Art Táncstúdió 
2.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
3.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer TáncstúdióHungary 
7.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
8.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.02.20 22:17:08)
9.Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.21 09:08:11)

RL Professzionista Felnőtt LAT
1.Budai Attila - Barna LillaValcer TáncstúdióHungary 
2.Horváth Kristóf - Szatmári Orsolya EszterPresiDance Táncsport Egyesület 
3.Süttő Roland - Tombácz AnikóValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSEHungary