Nevezések: U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny 2019.05.25

Harangi Imre Rendezvénycsarnok 4254 Nyíradony Millenium sétány 1.

Párosok száma 2019.08.20 : 141
Gyermek II E STT
1.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 

Gyermek II E LAT
1.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 

Junior I E STT
1.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 
3.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer TáncstúdióHungary 
4.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer TáncstúdióHungary 
2.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer TáncstúdióHungary 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
4.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior I D STT
1.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II E STT
1.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
3.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
2.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
3.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II D STT
1.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II D LAT
1.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
2.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer TáncstúdióHungary 

Junior II C STT
1.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
3.Pető-Szőllősi Dominik - Pető-Szőllősi MirtillMiskolcz-Revital TSE 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Szarka Ágoston Szilárd - Bajáky ZsannaMiskolcz-Revital TSE 

Junior II B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 

Junior II B LAT
1.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 
3.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
3.Piroska Ádám - Terdik RékaValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági E LAT
1.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer TáncstúdióHungary 
2.Piroska Ádám - Terdik RékaValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági D STT
1.Bándy Kevin - Salamon Anita CsengeValcer TáncstúdióHungary 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
5.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
7.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
8.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági D LAT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
2.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer TáncstúdióHungary 
6.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer TáncstúdióHungary 
7.Pilka Zoltán - Rezes DorkaValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági C STT
1.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B STT
1.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 

Ifjúsági B LAT
1.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer TáncstúdióHungary 
3.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
4.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
5.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
6.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport EgHatáridő utáni törlés
(2019.05.25 11:51:31)

Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Piroska Ádám - Terdik RékaValcer TáncstúdióHungary 

Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Piroska Ádám - Terdik RékaValcer TáncstúdióHungary 

Felnőtt D STT
1.Bándy Kevin - Salamon Anita CsengeValcer TáncstúdióHungary 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
4.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
5.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer TáncstúdióHungary 
6.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer TáncstúdióHungary 
2.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer TáncstúdióHungary 
4.Pilka Zoltán - Rezes DorkaValcer TáncstúdióHungary 
5.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
6.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
3.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
2.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
3.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer TáncstúdióHungary 
6.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.21 07:21:43)

Felnőtt B STT
1.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

Felnőtt B LAT
1.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület 
2.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 

Senior II Open STT
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
2.Molnár György - Molnárné Varga IrénValcer TáncstúdióHungary 

Senior III C STT
1.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer TáncstúdióHungary 
2.Pivarcsi András - Pivarcsiné Krakkó BorbálaGoldance Táncsport Egyesület 
3.Szamos Péter Tibor - Szamos Péter TibornéEverydance Táncsport Egyesület 

Senior III C LAT
1.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer TáncstúdióHungary 
2.Lukács Aladár - Kincses CsillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

MB U21 STT
1.Balikó Gergely - Mező Sophia FlóraOktogon Tánc Centrum Egyesület - Valcer Táncstúdió 
2.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület 
4.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Jakab Ádám Gergő - Bánffy ZsófiaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
8.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
10.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
11.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
12.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 

MB U21 LAT
1.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
2.Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület 
3.Fedics Richárd - Bencsik NoémiSzilver Táncsport Egyesület 
4.Flekács László - Rákosi ZsófiaMiskolcz-Revital TSE 
5.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
6.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
9.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
10.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
11.Maczkó Márk Miklós - Csorba ViktóriaMiskolcz-Revital TSE 
12.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
13.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
14.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
15.Szabó Ábel Zsombor - Mátyus MajaValcer Táncstúdió - Miskolcz-Revital TSEHungary 
16.Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE 
17.Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 
18.Holló Patrik - Szeőke ÁgotaPro-Art Táncstúdió - SZIGO Kulturális Táncsport EgHatáridő utáni törlés
(2019.05.25 11:51:31)