Nevezések: TáncSport Magyar Bajnokság és WDSF Hungarian Dance Open 2019 2019.02.03

MOM Sport Uszoda és Sportközpont 1123 Budapest, Csörsz u. 14-16.

Párosok száma 2019.08.22 : 102
WDSF JUNIOR II OPEN LATIN
1. Yevgen Golovchenko - Anastasiia HrynenkoUkraine 
2.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
3.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Eichhorn Nicolas Aaron - Jewdokimenko KatharinaGermany 
5.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
6.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
7.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kolozsvary Matyas - Balogh Adel EmeseEl Paso SE 
9.Kovács Dávid László - Kiss BeatrixValcer Táncstúdió 
10.Kovács Péter Benedek - Bódor LiliánaCorso Tánc Sportegyesület - Valcer Táncstúdió 
11.Lorincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaRomania 
12.Pop Patric - Olaru Mara AlexiaRomania 
13.Pragr Adam - Rumpikova AmalieCzech Republic 
14.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
15.Serényi Barnabás Áron - Varga LizaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
16.Soukup Kai - Schulz JuliaAustria 
17.Startsev Nikita - Maziuta AnastasiiaUkraine 
18.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN
1.Adam Csaba - Acs NoraSlovakia 
2.Algieri Alessandro - Triggianese AlessiaItaly 
3.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
4.Barden Brodie - Fonseka Lana Skrgic- deAustralia 
5.Cipar Dominik - Kozusnikova DominikaSlovakia 
6.Csorba Mate - Markuss GabrielaSlovakia 
7.Dermentli Oleksandr - Virshubska MariiaUkraine 
8.Dunai Bence - Horváth Petra VandaFulldance Táncsport Egyesület 
9.Fisar Tomas - Mullerova MarketaCzech Republic 
10.Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSE 
11.Gal Krisztian - Loch JazminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
12.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
13.Gervasi Marco - Törőcsik TímeaDanceStation Táncsport Egyesület 
14.Gogh Mate - Elo FranciskaSlovakia 
15.Haider Patrick - Kaltenbock TanjaAustria 
16.Hajek Jiri - Koutna KarolinaCzech Republic 
17.Havir Jan - Cernikova LucieCzech Republic 
18.Hidi Balázs - Kis ViolettaValcer Táncstúdió - Szilver Táncsport Egyesület 
19.Hulovskyy Arkadiy - Lendel AnastasiyaUkraine 
20.Iorgov Oleksandr - Mityeva MarynaUkraine 
21.Keresztes László - Bartha LillaValcer Táncstúdió 
22.Kopec Casper - Trepa MagdalenaAustria 
23.Kurinec Radovan - Lencesova EliskaSlovakia 
24.Lorenc Dominik - Paczuk AdrianaPoland 
25.Marchenko Dmitry - Rybalko AnastasiaAzerbaijan 
26.Masaryk Vaclav - Chovancikova KlaraCzech Republic 
27.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
28.Nam Gi Yong - Shin NaraKorea 
29.Nam GiHyeon - Kim JisuKorea 
30.Nikishin Vladislav - Golubeva PolinaRussian Federation 
31.Novák István - Sebesi DaniellaPro-Art Táncstúdió 
32.Nowoswiat Mikolaj - Samek MagdalenaPoland 
33.Obona Jaroslav - Antochshuk OlessyaSlovakia 
34.Opichal Tomas - Manaskova MonikaCzech Republic 
35.Pekunov Akim - Kastelic MasaSlovenia 
36.Pellei Mihály - Tóth EnikőPro-Art Táncstúdió 
37.Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport Egyesület 
38.Piekarski Lukasz - Sneek LarissaNetherlands 
39.Pölyhe Máté - Iszlatyi Kinga AnnamáriaForma Táncsport Egyesület - Stúdió 2000 TSE 
40.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
41.Reikl Gabriel - Oesterreicher JuliaAustria 
42.Reiter Renátó - Kersák DóraBotafogo Táncegyüttes - Fulldance Táncsport Egyesület 
43.Saoulidis Alexandros - Orha Andreea AlexandraGreece 
44.Silvestri Andrea - Váradi MartinaValcer Táncstúdió 
45.Steindl David - Kager LydiaAustria 
46.Szabó Ádám - Csofcsics CsengeStúdió 2000 TSE 
47.Taormina Vincenzo - Messina FlorianaItaly 
48.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
49.Williamson Earle - Myshko VeronikaUkraine 
50.Yuriev Oleksii - Yurieva ViktoriiaUkraine 
51.Zerjav Miha - Karcagi LauraValcer Táncstúdió - Stúdió 2000 TSE 
52.Zilahi Szabolcs György - Gede AndreaDanceStation Táncsport Egyesület - Szilver Táncsport Egyesület 
53.Kurtyán Miklós - Butor ZsófiaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.02.02 23:59:01)
54.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.02.03 01:52:07)

WDSF SENIOR I OPEN STANDARD
1.Bottarelli Omar - Mancini ChiaraItaly 
2.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Haselberger Toni - Gansterer MartinaAustria 
4.Ilecko Juraj - Kubova VieraSlovakia 
5.Kemény Tamás - Princz NóraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kiesel Petr - Mikeskova NikolaCzech Republic 
7.Klempir Martin - Vitkova RomanaCzech Republic 
8.Koenigstorfer Friedrich - Heininger MichaelaAustria 
9.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 
10.Szegi Márk István - Szegi AndreaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
11.Valicek Jiri - Jandova VeronikaCzech Republic 
12.Vseticka Roman - Jalovecka MartinaCzech Republic 
13.Wendt Fabian - Steinmann AnneGermany 

WDSF SENIOR III OPEN STANDARD
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Beckmann Horst - Beckmann PatriciaGermany 
4.Benko Ivan - Benkova MiroslavaSlovakia 
5.Drescher Matthias - Drescher PetraGermany 
6.Dub Robert - Schaefer-Nouza SylviaAustria 
7.Gritti Sergio - Filippini FrancescaItaly 
8.Holub Roland - Holub EleonoraAustria 
9.Kalny Wolfgang - Kalny UrsulaAustria 
10.Koula Miroslav - Michelova JanaCzech Republic 
11.Kreilein Heinrich - Kreilein MarionGermany 
12.Marcek Anton - Marcekova JanaSlovakia 
13.Novak Anton - Novak SusannaAustria 
14.Pauser Michael - Molecz ClaudiaAustria 
15.Peresty Ladislav - Peresta SarkaCzech Republic 
16.Prkna Ludek - Prknova RomanaCzech Republic 
17.Rommel Albert - Rommel AndreaGermany 
18.Schuermann Alexander - Schuermann GiselaGermany 
19.Zeman Jaroslav - Zemanova PetraCzech Republic 
20.Brader Dietmar - Brader AndreaAustriaHatáridő utáni törlés
(2019.02.03 08:18:07)