Nevezések: Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista 2019.09.21

Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.

Párosok száma 2019.09.16 : 152
Gyermek I E STT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E STT
1.Mádi Márton Kende - Major ViktóriaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II E LAT
1.Ács Bence - Dienes ReginaBotafogo Táncegyüttes 
2.Mádi Márton Kende - Major ViktóriaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ádám József - Sass KincsőDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Zahradnik Richárd - Perényi Zsófia SáraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II D STT
1.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Teremi Roland - Pitonya Liza MiraStúdió 2000 TSE 

Gyermek II D LAT
1.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Teremi Roland - Pitonya Liza MiraStúdió 2000 TSE 

Junior I E LAT
1.Jakab Péter - Hegedűs PankaJoyDance Táncsport Egyesület 

Junior I D STT
1.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
2.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
3.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
4.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Almási Bence - Almási RékaStúdió 2000 TSE 
3.Balázs Vince - Liang MelinaStúdió 2000 TSE - JoyDance Táncsport Egyesület 
4.Pintér Benedek - Dányi Vivien ZsófiaStúdió 2000 TSE 
5.Póli Kristóf - Szabó LauraSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

Junior I C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I C LAT
1.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
3.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
5.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I B STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 

Junior II E STT
1.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
3.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
4.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 

Junior II E LAT
1.Nagy Péter - Zarándy RékaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
3.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 

Junior II D STT
1.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
2.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Kormos Kristóf Tamás - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
5.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
6.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
7.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
4.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Ács Gergő - Markos NikolBotafogo Táncegyüttes 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
4.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
5.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Nagy Bence - Dudás Lili EnikőBotafogo Táncegyüttes - DuDance Tánc-Egyesület 
8.Oláh Regő - Pitonya Fruzsina AnikóStúdió 2000 TSE 
9.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
10.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaDance Express Tánc Sport Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 

Junior II B LAT
1.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
2.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Práger Mátyás - Vámosi FanniLaguna KTSE 

Ifjúsági E LAT
1.Nagy Péter - Zarándy RékaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Noé Dominik - Szalai Virág RitaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Práger Mátyás - Vámosi FanniLaguna KTSE 

Ifjúsági D STT
1.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D LAT
1.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
2.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 
3.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
7.Reznák Zsolt - Dubai DóraStúdió 2000 TSE 

Ifjúsági B STT
1.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
2.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
3.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Bánáti Barnabás - Varga LizaiDanceStudio KTSE - Pro-Art Táncstúdió 
2.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
3.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 

Felnőtt E STT
1.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Bozsányi Dávid - Kiss ErikaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Noé Dominik - Szalai Virág RitaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
2.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
2.Lenkey Gábor Károly - Bari Tifani ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
3.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
4.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület 

Felnőtt C STT
1.Keresztes Gergő - Kocsis ZsanettSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
2.Keresztes Gergő - Kocsis ZsanettSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Papp Gergely - Horváth LizaStúdió 2000 TSE 
5.Párizs Richárd Dominik - Koós EnikőDanza Táncsport Egyesület 
6.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
7.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

Felnőtt B STT
1.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
2.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 

Felnőtt B LAT
1.Bánáti Barnabás - Varga LizaiDanceStudio KTSE - Pro-Art Táncstúdió 
2.Csizmadia Márk - Szikszai SzonjaPro-Art Táncstúdió 
3.Éder Barnabás András - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
4.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió 
5.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
6.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo Táncegyüttes 
7.Németh Zsolt - Babay ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 
8.Török Dániel Viktor dr. - Bartók TímeaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Tóth Ádám - Tari Alexandra MáriaDance Universe Tánc Sportegyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 

RL Junior LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
3.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
5.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
7.Házas Ádám - Paluska EmeseBNK Tánc Sportegyesület 
8.Kohon Patrik - Gál DalmaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
10.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
11.Lőrincz Marc Andrei - Luncan Roxana CarinaValcer Táncstúdió 
12.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
13.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
14.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 
15.Tóth Zoltán - Kránitz Anna BoglárkaLorigo Táncsport Egyesület 
16.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 

RL Senior 10T
1.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

RL Felnőtt 10T
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport Egyesület 
3.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Horváth Patrik - Sölét BrigittaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
5.Kalapács Bence - Miskolczi NóraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
7.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
8.Matyi Máté - Mező Iris RenátaValcer Táncstúdió 
9.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
11.Patkós Máté - Juhász DóraStúdió 2000 TSE - Pro-Art Táncstúdió 
12.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület