Nevezések: "Lászlóvill Kupa" Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny 2019.05.18

Köfém Sportcsarnok (Székesfehérvár, Verseci u. 1-15.)

Párosok száma 2019.08.22 : 309
Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 
7.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 20:43:39)

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
4.Csizmadia Gergő István - Zaka-Csikós EszterPusztaszabolcsi Szabadidősport Egyesület 
5.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
6.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
7.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 
8.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
9.Lepsényi Gábor - Faludi Olívia ZitaLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 20:43:39)

Junior I D STT
1.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
4.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
5.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
6.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Farsang Máté - Kun AmandaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Froner Bendegúz - Nikolics NikolettaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
6.Froner Dominik - Őss NikolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
8.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
10.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Simovic Dominik - Dórák Lara JázminEl Paso SE 
12.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
13.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSEHungary 
5.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
6.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
7.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
8.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSEHungary 
9.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
10.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
12.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
13.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
14.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
15.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
16.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
17.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSEHungary 

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
3.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSEHungary 
4.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
5.Gorza Milán - Tóth JúliaPresiDance Táncsport Egyesület 
6.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
7.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Sporttánc Egyesület 
8.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSEHungary 
9.Oláh Olivér - Németh Dzsesszika AlexandraEl Paso SE 
10.Orosz Gergely Xavér - Szita EmeseBonita Sporttánc Egyesület 
11.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
12.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
13.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
14.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
15.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
16.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
17.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSEHungary 
18.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 13:42:26)

Junior II D STT
1.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Lantos Marcell Attila - Révész KarinaSzilver Táncsport Egyesület - Fulldance Táncsport Egyesület 
4.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
6.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
7.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
9.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 07:47:52)

Junior II D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Csepregi Gergő - Petter AlexaAmetiszt Táncsport Egyesület 
5.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
6.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
7.Farsang Máté - Kun AmandaBonita Sporttánc Egyesület 
8.Fazekas Levente Ádám - Balogh PannaBonita Sporttánc Egyesület 
9.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
10.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
11.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
12.Kormos Kristóf Tamás - Szász BarbaraFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
13.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánc Centrum Egyesület 
14.Lukács Zétény Attila - Szabó-Kövi KamillaEMotion Táncstúdió 
15.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
16.Nikolics Ferenc - Varga IzabellaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
17.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
18.Simovic Dominik - Dórák Lara JázminEl Paso SE 
19.Sipos Zsombor - Kulcsár HenriettTornádó TSE Kozármisleny 
20.Takács Tamás István - Kovács DóraTornádó TSE Kozármisleny 
21.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
22.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II C STT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
2.Fehér Dominik - Fehér ViolettSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
4.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
8.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
9.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
10.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
5.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
6.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSEHungary 
7.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
8.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSEHungary 
10.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
11.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
12.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
13.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
14.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
15.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Gubicskó Tamás - Gruber GrétaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Kukoda Áron - Sebestyén Lilla MajaBonita Sporttánc Egyesület 
6.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
7.Oláh Olivér - Németh Dzsesszika AlexandraEl Paso SE 
8.Orosz Gergely Xavér - Szita EmeseBonita Sporttánc Egyesület 
9.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSEHungary 
10.Svajda Szabolcs - Kelemen KittiEl Paso SE 
11.Szabó Kornél - Szabó JankaBonita Sporttánc Egyesület 
12.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
13.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
14.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
15.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 
16.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 13:42:26)

Ifjúsági D STT
1.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
3.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
4.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
5.Hideg Márk Alex - Tóth-Verestói HannaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
7.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
9.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
10.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
11.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
12.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
13.Scheffer Bence - Őrsi CsengeLaguna KTSEHungary 
14.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
15.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 
16.Csatlós Erik - Gál ElzaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 07:47:52)

Ifjúsági D LAT
1.Agárdi Márk Dávid - Vajda FanniC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Faragó Attila Ádám - Tirk Zsófia ÁgnesTornádó TSE Kozármisleny 
5.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
6.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
7.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
8.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
9.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánc Centrum Egyesület 
10.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
11.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
12.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
13.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
14.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
15.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Ifjúsági C STT
1.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
2.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Debreczeni Csongor - Debreczeni KarolaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
5.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
6.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
8.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
9.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.15 11:11:08)

Ifjúsági C LAT
1.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
2.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Gyura Levente Mátyás - Sonntag CsengeTornádó TSE Kozármisleny 
4.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
5.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
7.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Petrás Bene - Baráth LucaSzilver Táncsport Egyesület 
9.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
10.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 
11.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
12.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSEHungary 
13.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 
14.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
15.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
16.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
17.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.15 11:11:08)

Felnőtt E STT
1.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
2.Borodi Márk Roland - Mudure EvelinPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
6.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 
7.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Bíró Balázs - Miklósa KingaTornádó TSE Kozármisleny 
2.Bíró Kristóf - Guzmits GabriellaBonita Sporttánc Egyesület 
3.Kapitány Kristóf - Pej CintiaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Sporttánc Egyesület 
6.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
7.Podt Tamás - Szabó ÁgnesLaguna KTSEHungary 
8.Szabó Kornél - Szabó JankaBonita Sporttánc Egyesület 
9.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
10.Závecz Roland Zoltán - Könye Rozália IlkaPresiDance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D STT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Benkő Arnold - Gruber RebekaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
4.Csala Bence Bendegúz - Salgói Nóra MáriaPro-Art Táncstúdió 
5.Csorna Dániel - Hajnal BlankaLaguna KTSEHungary 
6.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
7.Kis-Kalló Ákos - Deák FriderikaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Kollár Bence - Tóth KingaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
10.Ötvös Árpád András - Istenes RenátaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
11.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
12.Podt Tamás - Szabó ÁgnesLaguna KTSEHungary 
13.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
14.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
15.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Bajzek Patrik - Závecz GabriellaPresiDance Táncsport Egyesület 
2.Bedecs András - Bedő Tamara JuliannaEMotion Táncstúdió 
3.Bodovics Máté László - Horváth JázminLorigo Táncsport Egyesület 
4.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
5.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
6.Gombó Áron - Róth Réka EszterLaguna KTSEHungary 
7.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
8.Meidlinger Tamás - Huber Petra IldikóC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
9.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
10.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
11.Ujláb Bence - Bogdán LillaEMotion Táncstúdió 
12.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSEHungary 
13.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.16 13:28:48)
14.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.17 15:38:07)

Felnőtt C STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Berkeczi Áron - Kis BrigittaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
5.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
6.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
7.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Pohli Gergely - Kajos Luca FanniSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Tóth Kornél - Ávár JúliaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
11.Zsizsik Máté Tibor - Pánczél NóraLaguna KTSEHungary 
12.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.15 11:11:08)

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bársony Csongor - Krápicz Terézia LiliLorigo Táncsport Egyesület - PresiDance Táncsport Egyesület 
3.Cziráki Bálint - Balogh AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
5.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
7.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
9.Márton Viktor András - Páble NóraFelicita KTSE 
10.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
11.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
12.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSEHungary 
13.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 
14.Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület 
15.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
16.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
17.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
18.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.15 11:11:08)

Felnőtt B LAT
1.Csizmadia Márk - Szikszai SzonjaPro-Art Táncstúdió 
2.Éder Barnabás András - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
3.Husz Péter - Képli VivienLaguna KTSEHungary 
4.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.18 00:51:25)

RL Junior 10T
1.Antal Krisztián - Prozlik Melinda LenkeSzilver Táncsport Egyesület 
2.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Beke Mátyás - Darabos EmmaGála Társastáncklub Egyesület 
4.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
5.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
7.Papp Ádám István - Máté VirágSzilver Táncsport Egyesület 
8.Pusch Kevin - Albert EmmaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

RL Senior STT
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Halász Barna - Weidinger ÁgnesSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Králik János - Králik JánosnéNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 
5.Váczi Márk - Váczi Noémi KatalinSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 

RL Felnőtt STT
1.Balikó Gergely - Mező Sophia FlóraOktogon Tánc Centrum Egyesület - Valcer Táncstúdió 
2.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
3.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
6.Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kovács-Kalic Károly Péter - Balogh ZsófiaPro-Art Táncstúdió 
9.Márton Viktor András - Páble NóraFelicita KTSE 
10.Mészáros Bence Levente - Balanescu LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
12.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
13.Panka Dániel - Panka DorottyaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
14.Rischák Balázs - Dajka CsengeSzilver Táncsport Egyesület 
15.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
16.Schwartz Péter - Lengyel HelgaSzilver Táncsport Egyesület 
17.Szabó Noel Marcell - Mártha Mercédesz LauraValcer Táncstúdió 
18.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
19.Szilner Konrád - Szelecki VivienLaguna KTSE - Stúdió 2000 TSEHungary 
20.Urbán István - Urbán Lilla AndreaForma Táncsport Egyesület 
21.Gombkötő Balázs - Laskovics PetraLorigo Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.18 10:52:24)

RL Professzionista Felnőtt LAT
1.Horváth Kristóf - Szatmári Orsolya EszterX-Pontozóbíró - PresiDance Táncsport Egyesület