Nevezések: 11. Danza Kupa 2019.04.06

Tungsram Sportcsarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 6.

Párosok száma 2019.04.19 : 314
Gyermek I E STT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek I E LAT
1.Pető Zoltán - Pintér Mónika MáriaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Széles-Hlagyvik Levente - Tüttő RoxánaEl Paso SE 

Gyermek II E STT
1.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
2.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Mendzak Fedor - Ivashkovych VarvaraUkraine Beregszász 
4.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II E LAT
1.Baranyai Bence Zsombor - Demeter ZsófiaOktogon Tánc Centrum Egyesület 
2.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
3.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
4.Mendzak Fedor - Ivashkovych VarvaraUkraine Beregszász 
5.Németh Barnabás - Szircsák SzófiaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 

Gyermek II D STT
1.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 

Gyermek II D LAT
1.Gyalai Oszkár Noel - Békési CsengeSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
3.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
4.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 

Junior I E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
4.Mendzak Fedor - Ivashkovych VarvaraUkraine Beregszász 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
6.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
8.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
9.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.04 14:07:47)

Junior I E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Baranyai Bence Zsombor - Demeter ZsófiaOktogon Tánc Centrum Egyesület 
3.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
4.Benke Barnabás László - Novák NóraSavaria Táncsport Egyesület 
5.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
6.Bocsor Levente - Dienes BorbálaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
7.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
8.Mendzak Fedor - Ivashkovych VarvaraUkraine Beregszász 
9.Pető Dániel - Kocsis LiliánaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
11.Szabó Zsombor - Széles-Hlagyvik JázminEl Paso SE 
12.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
13.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
14.Zhong Zhenbang - Kincses Lili ZorkaDanza Táncsport EgyesületHungary 

Junior I D STT
1.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
2.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
4.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 
6.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 

Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Bartolák Levente - Varga KataSzilver Táncsport Egyesület 
4.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Jahni Ákos - Hegedűs HannaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
6.Kiss Dominik - Mettner Léna MíraAmetiszt Táncsport Egyesület 
7.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
8.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
9.Polónyi Kevin - Dorogi Edina AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
10.Sidun Mykhaylo - Masynets OleksandraUkraine Beregszász 
11.Simovic Dominik - Dórák Lara JázminEl Paso SE 
12.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
13.Zhong Zhenbang - Kincses Lili ZorkaDanza Táncsport EgyesületHungary 

Junior I B STT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

Junior I B LAT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 
2.Péntek Ádám - Máté ZsókaAmetiszt Táncsport Egyesület 

Junior II E STT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSE 
4.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
5.Fitsay Vladislav - Danych VivienUkraine 
6.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
7.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
8.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
10.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
11.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
12.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
13.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
14.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
15.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
16.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
17.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
18.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSEHatáridő utáni törlés
(2019.04.04 14:07:47)

Junior II E LAT
1.Andrucsák Krisztián József - Molnár PetraForma Táncsport Egyesület 
2.Bene Nándor - Móritz Borbála AnnaLorigo Táncsport Egyesület 
3.Berényi Dénes Mihály - Berta AntóniaEMotion Táncstúdió 
4.Csüri Bence Ferenc - Szabó Lili VandaLaguna KTSE 
5.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
6.Fitsay Vladislav - Danych VivienUkraine 
7.Lendvai Dániel - Till Anna NatáliaLaguna KTSE 
8.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
9.Oláh Olivér - Németh Dzsesszika AlexandraEl Paso SE 
10.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
11.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
12.Pótár-Bóta Zalán - Csörghe BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
13.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 
14.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
15.Szép Dominik - Kovács FanniFelicita KTSE 
16.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
17.Udvardi Gergely Balázs - Katona Míra TímeaLorigo Táncsport Egyesület 
18.Valicsek Milán - Rabi GrétaLaguna KTSE 
19.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport EgyesüHatáridő utáni törlés
(2019.04.05 22:55:42)

Junior II D STT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
3.Hvozdianskyi Andriy - Tabaka KarinaUkraine Beregszász 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
7.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport EgyesületHungary 
8.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 
9.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
10.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II D LAT
1.Birkás Mihály - Darabos Anna VirágEraklin Táncklub Egyesület 
2.Farkas Barnabás Sándor - P. Kovács Panka DóraAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
4.Hanthy Szabolcs - Hanthy BiankaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Hvozdianskyi Andriy - Tabaka KarinaUkraine Beregszász 
6.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
7.Kun Marcell Benedek - Szakács KittiStúdió 2000 TSE 
8.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
9.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
10.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
11.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
12.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
13.Preszter Márk - Ruprecht LucaFelicita KTSE 
14.Schöberl Miklós - Illés ÍriszDanza Táncsport EgyesületHungary 
15.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
16.Tóth András - Ávár KornéliaLorigo Táncsport Egyesület 
17.Vauver Bence - Horváth Fanni GeorginaFelicita KTSE 

Junior II C STT
1.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
2.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Junior II C LAT
1.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
2.Katona Zétény Máté - Lévai BlankaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
3.Látrányi Balázs - Bencze VirágAmetiszt Táncsport Egyesület - iDanceStudio KTSE 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
6.Radits Dávid - Szilágyi JúliaEl Paso SE 
7.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport EgyesületHungary 
8.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
9.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 

Junior II B STT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

Junior II B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Fitsay Vladislav - Danych VivienUkraine 
4.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
5.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
6.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
7.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSE 
8.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
9.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
10.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
11.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.04.03 17:48:02)

Ifjúsági E LAT
1.Fitsay Vladislav - Danych VivienUkraine 
2.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
3.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
4.Orbán Vilmos - Máté EszterBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Práger Mátyás - Farkas KataLaguna KTSE 
6.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Zsoldos Gellért László - Rónay DiánaBonita Sporttánc Egyesület 
8.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.04.03 17:48:02)

Ifjúsági D STT
1.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
2.Hvozdianskyi Andriy - Tabaka KarinaUkraine Beregszász 
3.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
4.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
7.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 

Ifjúsági D LAT
1.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
2.Farkas Gergő - Koma Nikol MíraEMotion Táncstúdió 
3.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
4.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
5.Hvozdianskyi Andriy - Tabaka KarinaUkraine Beregszász 
6.Kökényesy Dominik - Szurma DorinaHEMO Winner VTE 
7.Majer Tamás Roland - Farkas EnikőBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
8.Major Jácint - Ilyés BernadettÉrdi Táncsport Egyesület 
9.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
10.Orbán Gergő Botond - Dienes RoziC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
11.Pál Kristóf - Sötét JankaFelicita KTSE 
12.Tihanyi Barnabás - Sümegi Anett JúliaEMotion Táncstúdió 
13.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C STT
1.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
2.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
3.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
4.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
5.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
7.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.02 09:38:25)

Ifjúsági C LAT
1.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
2.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Kachur Herhev - Vetrova OleksandriyaUkraine Beregszász 
4.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
5.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Sümegi Botond - Vastag ZsófiaEMotion Táncstúdió 
8.Szauer Szilárd - Szőnyi ErikaLaguna KTSE 
9.Szijjártó Csaba - Pakuts ÁgnesEl Paso SE 
10.Tabakov Dominik - Hegedüs AdelaiDanceStudio KTSE 
11.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
12.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.02 09:38:25)
13.Veres Dzsúlió - Kiss NoémiC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.02 16:38:49)

Ifjúsági B STT
1.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
2.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 

Ifjúsági B LAT
1.Barkaszi Bálint - Böhl EmeseSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
2.Paizs Ármin Gábor - Jeges Jázmin MirjamAmetiszt Táncsport Egyesület 
3.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

Felnőtt E STT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
3.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
5.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
6.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
7.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
8.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
9.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
10.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
11.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.04.03 17:48:02)

Felnőtt E LAT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
3.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
4.Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Sporttánc Egyesület 
5.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
6.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc Sportegyesület 
7.Németh Álmos - Szabó FlóraHEMO Winner VTE 
8.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
9.Szomi Tamás - Birkás EmeseEraklin Táncklub Egyesület 
10.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
11.Zsoldos Gellért László - Rónay DiánaBonita Sporttánc Egyesület 
12.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.04.03 17:48:02)

Felnőtt D STT
1.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
3.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
4.Müller Balázs - Jáger LauraEraklin Táncklub Egyesület 
5.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
6.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
7.Szőke Ákos - Bán Csilla TímeaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
8.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
9.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
10.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
11.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
2.Bujtor Barnabás - Sümegi JankaEMotion Táncstúdió 
3.Enyedi Bálint Zsolt - Komlódi Kinga MáriaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
4.Erős Ábel József - Sebők MercédeszSzabolcs Diáksport Egyesület 
5.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
6.Gödri Levente - Kreutz RékaBonita Sporttánc Egyesület 
7.Győrfi Erik - László Vivien HannaiDanceStudio KTSE 
8.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
9.Kovács Andor - Szökrön JúliaBonita Sporttánc Egyesület 
10.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
11.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület 
12.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
13.Rácz Ádám - Kovács LeilaFlamenco 2001 TSE 
14.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
15.Szőke Balázs Szabolcs - Molnár BoglárkaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
16.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
17.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
18.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 
19.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.06 11:21:45)
20.Seres Mátyás - Balog Orsolya ÁgnesEl Paso SEHatáridő utáni törlés
(2019.04.05 15:26:46)

Felnőtt C STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Kőszegi Gergely Viktor - Kőszegi-Tóth EnikőKödmön Társastánc SE 
5.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
6.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
7.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
8.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Antal Szilárd - Oláh Petra OrsolyaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport EgyesületHungary 
4.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
5.Benkő Dániel István - Szabó Kata FanniEraklin Táncklub Egyesület 
6.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
7.Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc Sportegyesület 
8.Drab Tibor - Földesi ZitaGoldance Táncsport Egyesület 
9.Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület 
10.Jahni Bálint - Kárász JúliaC&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület 
11.Kántor Zsombor Imre - Bohn LoriniDanceStudio KTSE 
12.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc Sportegyesület 
13.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
14.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc Sportegyesület 
15.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
16.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
17.Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
18.Szőke Gábor Sándor - Papp Éva DorinaÉrdi Táncsport Egyesület 
19.Tasi Dániel - Jánosity AnnaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
20.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
21.Mátraházi István - Reiter ZitaBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.04.05 19:55:15)
22.Veres Dzsúlió - Kiss NoémiC&M Dance Studio Tánc Sport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.04.02 16:38:49)

Felnőtt B STT
1.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
2.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Fülep Péter Ernő - Huszáros FanniPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 
4.Lakatos Ármin - Qinan LulahOktogon Tánc Centrum Egyesület 
5.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
6.Radnai Zoltán - Szőke FanniFenomén TáncSport Egyesület 
7.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 
8.Török Dániel Viktor dr. - Bartók TímeaSZIGO Kulturális Táncsport Egyesület 
9.Horváth Gábor - Csernák AlexandraBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.04.05 19:51:57)

Felnőtt A STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Szánthó Péter - Juhász-Szánthó SzilviaClaudius Táncsport Egyesület 

Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
3.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo TáncegyüttesHatáridő utáni törlés
(2019.04.03 20:47:06)

Senior I E LAT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

Senior I D STT
1.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánc Centrum Egyesület 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
3.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

Senior I D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánc Centrum Egyesület 
3.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
4.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

Senior I C STT
1.Szamos Péter Tibor - Szamos Péter TibornéEverydance Táncsport Egyesület 

Senior I C LAT
1.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 

Senior III Open STT
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Baranyai Szilárd - Illés Enikő KatalinRitmo Sporttánc Egyesület 
3.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport EgyesületHungary 

Senior III E STT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE