Nevezések: II. Universe Kupa 2019.05.04

Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka (Debrecen, Békessy Béla u. 12)

Párosok száma 2019.04.19 : 33
Junior I E STT
1.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
4.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I E LAT
1.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
4.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior II E STT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
3.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 
4.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 

Junior II E LAT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
3.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 
4.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 

Ifjúsági E STT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 

Ifjúsági E LAT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 

Ifjúsági C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Ifjúsági C LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt E LAT
1.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt C LAT
1.Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
3.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
4.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Senior I E STT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Senior I D LAT
1.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc SportegyesületHungary