Nevezések: II. Universe Kupa 2019.05.04

Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka (Debrecen, Békessy Béla u. 12)

Párosok száma 2019.08.20 : 80
Junior I E STT
1.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
3.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
4.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
5.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
6.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior I E LAT
1.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
2.Fehér Erik - Terdik TímeaValcer Táncstúdió 
3.Mihók Máté - Mezey ViktóriaValcer Táncstúdió 
4.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
5.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer Táncstúdió 

Junior II E STT
1.Apró Marcell - Farkas Gréta ZsuzsannaMiskolcz-Revital TSE 
2.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
3.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
4.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
7.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
8.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.03 16:36:22)

Junior II E LAT
1.Csontos Levente - Fodor Eszter MáriaValcer Táncstúdió 
2.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
3.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
5.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 
6.Szuhi Dániel - Kulimár ZsófiSzabolcs Diáksport Egyesület 
7.Várkonyi István - Lavicska NoémiValcer Táncstúdió 
8.Várbíró Dániel - Nagy ZsófiaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.03 16:36:22)

Junior II D STT
1.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 

Junior II D LAT
1.Lukács Levente Bence - Lukács Lara DorkaMiskolcz-Revital TSE 
2.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer Táncstúdió 

Junior II C LAT
1.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
2.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
3.Szarka Ágoston Szilárd - Bajáky ZsannaMiskolcz-Revital TSE 

Ifjúsági E STT
1.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
2.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
3.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Gyurkó Dávid - Czigle PannaValcer Táncstúdió 
3.Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka LucaValcer Táncstúdió 
4.Sonkoly Ákos Gábor - Balogh PetraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági D STT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
2.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 

Ifjúsági D LAT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
2.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Mokánszki Bálint - Gáspár GrétaSzabolcs Diáksport Egyesület - Dance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
5.Pala Martin - Marsai Nóra IbolyaValcer Táncstúdió 
6.Pilka Zoltán - Rezes DorkaValcer Táncstúdió 

Ifjúsági C STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
3.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
3.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
4.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Dankó Tamás József - Karacs Anna ErzsébetValcer Táncstúdió 
2.Kunkli Zsombor - Spakovszky SáraDance Universe Tánc SportegyesületHungary 

Felnőtt D STT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
2.Iván Vilmos - Gyurkó ZsuzsannaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
3.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
4.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Csontos Bence - Németh LillaValcer Táncstúdió 
2.Futó Flórián - Polák PannaMiskolcz-Revital TSE 
3.Nagy Kristóf - Hegyi IngridValcer Táncstúdió 
4.Pilka Zoltán - Rezes DorkaValcer Táncstúdió 
5.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
6.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
7.Fodor Ádám - Nagy NoémiLesz Dance Tánc- és SportegyesületHatáridő utáni törlés
(2019.05.02 22:34:38)

Felnőtt C STT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
3.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Besenyi Norbert - Besenyi AdélSzilver Táncsport Egyesület 
2.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Boros Gergő - Oszlánszki ÁgnesDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
4.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
5.Márián Gergő - Nagy LiliDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
6.Nagy Ákos Bálint - Szücs ViktóriaDance Universe Tánc SportegyesületHungary 
7.Ossik Béla - Szabó Dóra ZsófiaValcer Táncstúdió 
8.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 
9.Tóth Viktor Donát - Forgács DorinaValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.05.03 15:34:19)

Felnőtt A LAT
1.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Senior I D LAT
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület