Nevezések: Budapesti Területi Bajnokság és Szabadidős Táncverseny 2019.03.02

Csömöri Sportcsarnok. (2141.Csömör, Major út 7-9.)

Párosok száma 2019.04.19 : 128
TB Gyermek II E LAT
1.Ács Bence - Dienes ReginaBotafogo Táncegyüttes 
2.Baranyai Bence Zsombor - Demeter ZsófiaOktogon Tánccentrum 

TB Gyermek II D LAT
1.Farkas Ferenc - Ádám NatáliaPro-Art Táncstúdió - JoyDance Táncsport Egyesület 

TB Junior I E STT
1.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 

TB Junior I E LAT
1.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
2.Zhong Zhenbang - Kincses Lili ZorkaDanza Táncsport Egyesület 

TB Junior I D STT
1.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 
2.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 

TB Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
4.Kiss Zsombor Gábor - Markos NikolStúdió 2000 TSE - Botafogo Táncegyüttes 

TB Junior I C LAT
1.Sebők Roland Krisztián - Sebők Nilla ViktóriaBotafogo Táncegyüttes 

TB Junior I B STT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

TB Junior I B LAT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

TB Junior II E STT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 

TB Junior II E LAT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
3.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 

TB Junior II D STT
1.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 
2.Rappi Attila - Antal SzófiaFulldance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 11:28:45)

TB Junior II D LAT
1.Hrustinszki Ádám - Barabás RebekaOktogon Tánccentrum 
2.Ivánczi Benedek József - Szvetnyik Emese CsillaDance Express Tánc Sport Egyesület 
3.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánccentrum 
5.Oltai Dániel László - Srej LaraBotafogo Táncegyüttes 
6.Schöberl Miklós - Illés ÍriszDanza Táncsport Egyesület 
7.Rappi Attila - Antal SzófiaFulldance Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 11:28:45)

TB Junior II C LAT
1.Ács Gergő - Drevenka AnnamáriaBotafogo Táncegyüttes 
2.Rácz Norbert - Marozsán Mira LillaBotafogo Táncegyüttes 
3.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 

TB Junior II B LAT
1.Horváth András Máté - Ujcz-Méri SáraDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
3.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D LAT
1.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Major Jácint - Ilyés BernadettÉrdi Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 11:47:37)

TB Ifjúsági C STT
1.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 16:16:02)

TB Ifjúsági C LAT
1.Jánka István - Juhász AdriennDanceStation Táncsport Egyesület 
2.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
5.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
6.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 16:16:02)

TB Ifjúsági B STT
1.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 09:31:44)

TB Ifjúsági B LAT
1.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
2.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.02.28 09:31:44)

TB Ifjúsági A LAT
1.Szűcs Dávid - Turkevics BogdanaDanceStation Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt E STT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
4.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Felnőtt E LAT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Csapó Dávid Gábor - Bálint AndreaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
4.Tóth Dániel - Marozsán Veronika ZsófiaBotafogo Táncegyüttes 
5.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D STT
1.Csapó Dávid Gábor - Bálint AndreaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
3.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 
4.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
5.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
6.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
7.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 
8.Csarnai Máté - Szentléleki NóraINFINITY DANCE COMPANY TSEHatáridő utáni törlés
(2019.03.01 21:34:05)

TB Felnőtt D LAT
1.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport Egyesület 
2.Drab Tibor - Földesi ZitaGoldance Táncsport Egyesület 
3.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Kovács Balázs - Bednarik BiankaBotafogo Táncegyüttes - Stúdió 2000 TSE 
5.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 
6.Lenkey Gábor Károly - Robitschek HannaBotafogo Táncegyüttes 
7.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
8.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület 
9.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
10.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
11.Tóth Péter - Klecker LaraQuality Dance TSE 
12.Zentai Dániel - Mazula KrisztinaEverydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt C STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
4.Horváth András - Lucsánszky ÁgnesDanceStation Táncsport Egyesület 
5.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Barócsi József - Markovits KittiDanza Táncsport Egyesület 
3.Bencs Ádám - Better Barbara AlmaDanceStation Táncsport Egyesület 
4.Dzsupin Ádám - Solymos IldikóQuality Dance TSE 
5.Gál Bertalan - Bende CintiaGoldance Táncsport Egyesület 
6.Mátraházi István - Reiter ZitaBotafogo Táncegyüttes 
7.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
8.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
9.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
10.Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
11.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt B STT
1.Kovács Győző - Bertalan RékaDanceStation Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 

TB Felnőtt B LAT
1.Éder Barnabás András - Csumán CsengeQuality Dance TSE 
2.Horváth Gábor - Csernák AlexandraBotafogo Táncegyüttes 
3.Ignácz Róbert - Pauer Berta KataDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Lakatos Ármin - Qinan LulahOktogon Tánccentrum 
5.Radnai Zoltán - Szőke FanniFenomén TáncSport Egyesület 
6.Schiller-Tamás László - Szennyesi BlankaFenomén TáncSport Egyesület - Goldance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt A LAT
1.Földiák Márk - Horváth Petra JázminQuality Dance TSE 
2.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
3.Mizsér Tamás - Fülöp ZsuzsannaDance Express Tánc Sport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
5.Urbán Tamás - Juhász DóraDanceStation Táncsport Egyesület 

TB Senior I Open STT
1.Sáránszki Zoltán - Liszt JuditEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior I Open LAT
1.Csomor Csaba - Zum EditSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Oktogon Tánccentrum 
2.Szőllősi Jenő - Szabó-Völgyi ZsuzsannaStúdió 2000 TSE - Fenomén TáncSport Egyesület 
3.Wu-Hen-Chang Antal - Surján CecíliaQuality Dance TSE 

TB Senior I E LAT
1.Sáránszki Zoltán - Liszt JuditEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior I D STT
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Senior I D LAT
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Senior I C STT
1.Vargha Máté - Kiss NikolettINFINITY DANCE COMPANY TSE - Goldance Táncsport Egyesület 

TB Senior II Open LAT
1.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Senior II D STT
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior II D LAT
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Kovács Mátyás Attila - Liszt EditEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior III Open LAT
1.Nagy István - Magyar Márta Dr.Alexandra Tánc Sportegyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Senior III E STT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Senior III E LAT
1.Göcz István - Sonn ValériaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Senior III D STT
1.Bősze László - Halák Éva GizellaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

TB Senior III D LAT
1.Hargitai Ferenc László - Juhász Judit EszterOktogon Tánccentrum 

TB Senior III C STT
1.Szamos Péter Tibor - Szamos Péter TibornéEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior IV Open STT
1.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 

TB Senior IV E STT
1.Butor Zoltán - Butor ZoltánnéBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Nattán Péter - Nattánné Szamosi MáriaBig-BEM Táncsport Egyesület 
3.Riborics György Antal - Riborics György AntalnéBig-BEM Táncsport Egyesület 

TB Senior IV D STT
1.Macher Ákos Dr - Marjanek Katalin dr.Big-BEM Táncsport Egyesület 

TB Senior IV C STT
1.Pivarcsi András - Pivarcsiné Krakkó BorbálaGoldance Táncsport Egyesület