Nevezések: Budapesti Területi Bajnokság és Szabadidős Táncverseny 2019.03.02

Csömöri Sportcsarnok. (2141.Csömör, Major út 7-9.)

Párosok száma 2019.02.22 : 73
TB Gyermek II E LAT
1.Baranyai Bence Zsombor - Demeter ZsófiaOktogon Tánccentrum 

TB Junior I E STT
1.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 

TB Junior I E LAT
1.Galambos Dániel - Csányi-Dienes AlízFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Junior I D LAT
1.Ábrám Dominik - Szilvágyi AlexandraJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Ábrám Erik - Liang MelinaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 

TB Junior I B STT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

TB Junior I B LAT
1.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 

TB Junior II E STT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 

TB Junior II E LAT
1.Dudás István - Prepuk Boglárka RékaBig-BEM Táncsport Egyesület 
2.Fejes Botond - Movik ImolaÉrdi Táncsport Egyesület 
3.Lilik Gergő - Kasznár LúciaJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Somodi Péter - Somodi KittiGoldance Táncsport Egyesület 

TB Junior II D STT
1.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 

TB Junior II D LAT
1.Hrustinszki Ádám - Barabás RebekaOktogon Tánccentrum 
2.Kása Csaba Sándor - Mezei BoglárkaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
3.Lekly Olivér - Mélykúti LaraOktogon Tánccentrum 

TB Junior II C STT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 

TB Junior II C LAT
1.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Sipos András Dániel - Sipos Anna HédiDanza Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D STT
1.Antal Dávid - Váradi Réka GittaDance Express Tánc Sport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
2.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
3.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági D LAT
1.Gallai Miklós - Gallai ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Major Jácint - Ilyés BernadettÉrdi Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági C STT
1.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági C LAT
1.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
2.Kátai Richárd - Nagy BernadettJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Varga Kristóf - Molnár VirágINFINITY DANCE COMPANY TSE - Medalion Táncsport Egyesület 
5.Varga Nándor - Rezsabek EszterSway Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági B STT
1.Salabert Márton - Zátrok Dorottya JúliaINFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE 
2.Salánki Miklós Bence - Szőllősy BlankaINFINITY DANCE COMPANY TSE 
3.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 

TB Ifjúsági B LAT
1.Salabert Márton - Zátrok Dorottya JúliaINFINITY DANCE COMPANY TSE - Laguna KTSE 
2.Szabó Robin László - Sulyán Lilla KatalinPro-Art Táncstúdió - Sway Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt E STT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt E LAT
1.Béres Péter - Sallai Csenge ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Herczeg Zsolt - Gorovené Tóth ErikaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D STT
1.Csarnai Máté - Szentléleki NóraINFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Tusják Gábor - Tivadar Réka ErzsébetDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt D LAT
1.Balya András - Uresch ViolaGoldance Táncsport Egyesület 
2.Drab Tibor - Földesi ZitaGoldance Táncsport Egyesület 
3.Kiss Márton - Dömök Daniella VeronikaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
4.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 
5.Lukács József - Kis FanniGoldance Táncsport Egyesület 
6.Német Norbert - Nagy EdinaEverydance Táncsport Egyesület 
7.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Felnőtt C STT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Fekete Balázs - Haraszti ZsuzsannaEverydance Táncsport Egyesület 
3.Gépész Zoltán - Simon Júlia RitaDancing Queen Sport Tánc Egyesület - Everydance Táncsport Egyesület 
4.Loránt Gábor Dániel - Ceglédi Eszter BernadettEverydance Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt C LAT
1.Andrejszki Alex Levente - Borbély DiánaEverydance Táncsport Egyesület 
2.Mészáros Máté Imre - Friedrich FranciskaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Nyilas Dániel - Szabó Karolina VeronikaDance Express Tánc Sport Egyesület 
4.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
5.Skornyák Dániel - Topor VandaFreetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 
6.Váradi Balázs - Berendi Klaudia SzilviaStúdió 2000 TSE - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Felnőtt B LAT
1.Ignácz Róbert - Pauer Berta KataDance Express Tánc Sport Egyesület 
2.Lakatos Ármin - Qinan LulahOktogon Tánccentrum 

TB Senior I D STT
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Senior I D LAT
1.Tóth György - Tóth-Horváth GyöngyiDance Express Tánc Sport Egyesület 

TB Senior II Open LAT
1.Nagy Péter - Kaposvári ÁgnesFenomén TáncSport Egyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Senior II D STT
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Senior II D LAT
1.Gallai János - Gallainé Hunkó MagdolnaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Senior III Open LAT
1.Nagy István - Magyar Márta Dr.Alexandra Tánc Sportegyesület - Freetime Kulturális, Szabadidő és Táncsport Egyesület 

TB Senior III E STT
1.Mayer Gyula Dr. - Mayerné Barna ZsuzsannaINFINITY DANCE COMPANY TSE 

TB Senior III C STT
1.Szamos Péter Tibor - Szamos Péter TibornéEverydance Táncsport Egyesület 

TB Senior IV Open STT
1.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület