Nevezések: Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny 2019.06.16

Szeged Városi Sportcsarnok Temesvári krt. 33.

Párosok száma 2019.08.22 : 49
WDSF JUNIOR I OPEN STANDARD
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 
3.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
4.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
5.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.06.15 22:31:22)

WDSF JUNIOR I OPEN LATIN
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Bekiarisz Markosz - Polyak PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport Egyesület 
4.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Kosztolányi Elek - Bartók LauraSzilver Táncsport Egyesület 
7.Vasiloni Mateo - Ardelean AlexiaRomania 

WDSF JUNIOR II OPEN STANDARD
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
3.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
4.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
5.Raffai Róbert Balázs - Csányi VivienForma Táncsport Egyesület 

WDSF JUNIOR II OPEN LATIN
1.Balázs Dominik - Kondacs Jázmin BíborkaSzilver Táncsport Egyesület 
2.Bottner Richard - Rognean Sofia MariaRomania 
3.Házas Ádám - Paluska EmeseCorso Tánc Sportegyesület 
4.Härtlein Ákos - Farkas GrétaForma Táncsport Egyesület 
5.Kolozsvary Matyas - Balogh Adel EmeseEl Paso SE 
6.Kovács Ádám - Faludi Eliza EszterLorigo Táncsport Egyesület 
7.Palásthy Nándor - Csizmadia NikolettRitmo Sporttánc Egyesület 

WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN STANDARD
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bencze István - Prozlik AnnaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Fábián Dávid László - Dodé IngridPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
4.Fodor Norbert- Csanád - Vaszi Réka-BeátaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Gedovics Balázs - Szenti ReginaStúdió 2000 TSE - Forma Táncsport Egyesület 
6.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
9.Nagy Norbert Zsolt - Mátó-Székely TamaraPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
10.Rónyai Zoltán - Busa DóraSzilver Táncsport Egyesület 
11.Sisák Tamás - Óvári KingaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHungary 
12.Szalai Dénes Ferenc - Balla PetraPro-Art Táncstúdió 
13.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 
14.Bődi Dénes - Fruzsa Kata HajnalkaSzilver Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.06.16 09:22:55)

WDSF ADULT RISING STAR LATIN
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bánáti Marcell - Józsa JankaiDanceStudio KTSE - Ritmo Sporttánc Egyesület 
3.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo Táncegyüttes 
4.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
5.Gáspár Patrik - Szondi FanniValcer Táncstúdió 
6.Guba Marcell - Kállai KamillaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Kővágó Dávid - Kertész LauraForma Táncsport Egyesület - Flamenco 2001 TSE 
8.Lehóczki Zsolt - Bernáth OdettBotafogo Táncegyüttes 
9.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo Táncegyüttes 
10.Vajda András István - Tatár BiankaForma Táncsport Egyesület 

WDSF SENIOR IV OPEN STANDARD
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSEHungary 
2.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 
3.Pivarcsi Andras - Krakko Borbala PivarcsineGoldance Táncsport Egyesület