Nevezések: I. Gyulai Táncfesztivál 2019.07.21

Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok

Párosok száma 2019.08.20 : 197
Gyermek II BASIC STT
1.Boden Ervin Michael - Boden Emma NicoleRomania 
2.Costea Patrick - Gradea IuliaRomania 
3.Gyaraki Viktor - Komlós LilianKner Táncsport Egyesület - SZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 

Gyermek II BASIC LAT
1.Boden Ervin Michael - Boden Emma NicoleRomania 
2.Gyaraki Viktor - Komlós LilianKner Táncsport Egyesület - SZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 

Junior I E STT
1.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
2.Cimpoi Erik - Vultur AlexiaRomania 
3.Ciupuliga Geroge - Cront AndreeaRomania 
4.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
5.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
6.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
7.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 

Junior I E LAT
1.Cimpoi Erik - Vultur AlexiaRomania 
2.Ciupuliga Geroge - Cront AndreeaRomania 
3.Patai Patrik Ferenc - Lévai Regina AlexandraForma Táncsport Egyesület 
4.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
5.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
6.Tóth Kornél - Keresztes BiankaSundance Tánc Sport Egyesület 

Junior I D STT
1.Barit Raul - Rotari DariaRomania 
2.Crisan David - Vasilioni VanessaRomania 
3.Lennart Kalind - Laura AraakEstonia 

Junior I D LAT
1.Barit Raul - Rotari DariaRomania 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Crisan David - Vasilioni VanessaRomania 
4.Lennart Kalind - Laura AraakEstonia 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 

Junior II BASIC STT
1.Adoc Dan - Sortes RebecaRomania 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Lucas Andrei - Fabian DorotheeaRomania 
4.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Hornyak Daniel - Puscas IuliaRomaniaHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 17:25:22)

Junior II BASIC LAT
1.Adoc Dan - Sortes RebecaRomania 
2.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
3.Denis Ciura - Vasi VivienRomania 
4.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
5.Lucas Andrei - Fabian DorotheeaRomania 
6.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
7.Hornyak Daniel - Puscas IuliaRomaniaHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 17:25:22)

Junior II E STT
1.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 
2.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
3.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
4.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
5.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 

Junior II E LAT
1.Nagy Péter - Zarándy RékaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Oszlovics Dániel György - Szabados Lili ZsófiaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Pillmann Szabolcs - Szekeres Lilla SáraForma Táncsport Egyesület 
4.Susánszky Richárd - Patzer Noémi LillaNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
5.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
6.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
7.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 

Junior II D STT
1.Adoc Dan - Soltes RebecaRomania 
2.Havas Márk - Juhász JázminMiskolcz-Revital TSE 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Lucas Andrei - Fabian DorotheeaRomania 

Junior II D LAT
1.Adoc Dan - Soltes RebecaRomania 
2.Denis Ciura - Vasi VivienRomania 
3.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Lucas Andrei - Fabian DorotheeaRomania 
5.Mihályfi Máté - Kőmives LaraBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület 

Junior II C LAT
1.Csanaki Ádám - Kolozsváry LiliEl Paso SE 
2.Fedelin Márk - Kaáli AnnaMedalion Táncsport Egyesület - Sway Táncsport Egyesület 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Stefan Bocor - Hotea AlisaRomania 
5.Hornyak Daniel - Puscas IuliaRomaniaHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 17:25:22)

Ifjúsági BASIC STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 

Ifjúsági BASIC LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 

Ifjúsági E STT
1.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
2.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
3.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
4.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 19:18:00)

Ifjúsági E LAT
1.Nagy Péter - Zarándy RékaDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Oszlovics Dániel György - Szabados Lili ZsófiaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.SANDOR DAVID - CIMPEAN ANASTASIARomania 
4.Tóth Marcell - Lakatos ZsófiaStúdió 2000 TSE - Sundance Tánc Sport Egyesület 
5.Tóthmihály Bálint - Harkányi RékaSundance Tánc Sport Egyesület 
6.Tóthmihály Rafael - Horváth HannaSundance Tánc Sport Egyesület 
7.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 19:18:00)

Ifjúsági D STT
1.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Vasilioni Fabio - Caraiman DeliaRomania 
4.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 19:18:00)

Ifjúsági D LAT
1.Horváth Olivér - Szitás AlexandraSundance Tánc Sport Egyesület 
2.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 
4.Vasilioni Fabio - Caraiman DeliaRomania 
5.Nagy Ferenc - Szabó Ninetta DorinaPro-Art TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 19:18:00)

Ifjúsági C STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
3.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Ifjúsági C LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
3.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
4.Manea Gabriel - Dana MariaRomania 
5.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 

Ifjúsági B LAT
1.Dobos Etien - Fildan DenisaRomania 
2.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo TáncegyüttesHungary 
3.MAGYAR MILAN - POPA DIANA MARIARomania 
4.Szegfű Kornél Norbert - Susánszki ÉvaPro-Art Táncstúdió 
5.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Határidő utáni törlés
(2019.07.18 21:34:50)

Ifjúsági A LAT
1.Kang Shijie - Zhao Yuxuan China 
2.Kristofer Robin Tops - Liisa RuusEstonia 
3.Krystof Pallas - Hana HendrychovaCzech Republic 
4.Patrick Roostfeld - Nicole KessnerEstonia 
5.Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport EgyesületHungary 
6.Wang Yibo - Wei Xiaoqian China 

Felnőtt BASIC STT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Felnőtt BASIC LAT
1.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
2.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 
4.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 08:37:35)

Felnőtt E STT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 

Felnőtt E LAT
1.Ágoston Lénárd - Miskov ÉvaPapiron Szeged Versenytáncklub Egyesület 
2.Kovács Zoltán - Kovács AnnaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
3.SANDOR DAVID - CIMPEAN ANASTASIARomania 

Felnőtt D STT
1.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
2.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Felnőtt D LAT
1.Bagosi Zoltan - Szereny DoraRomania 
2.Gáspár István - Gáspárné Szilágyi SzilviaDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Nagy Lajos - Juhász KingaNyíri Lajos Táncsport Egyesület 
4.Selyem László - Andrási DiánaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Szmolka Tamás - Kiss BernadettLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 

Felnőtt C STT
1.Bagosi Zoltan - Szereny DoraRomania 
2.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
3.Mihályfi Csaba - Forgács Anna MónikaBrilli-Art Studio Közhasznú Táncsport Egyesület - Pro-Art Táncstúdió 
4.Varga András - Lipcsei LauraSzilver Táncsport Egyesület 

Felnőtt C LAT
1.Blažek Martin - Volejníková JanaCzechia 
2.Borbély Zsolt - Kerek Anikó EdinaLesz Dance Tánc- és Sportegyesület 
3.Duró Dominik - Tassi Laura JázminDance Universe Tánc Sportegyesület 
4.Igaz Alex - Igaz IvettSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Jankovics Attila - Sándor PannaJoyDance Táncsport Egyesület 
6.Korita István - Vincze AlízJoyDance Táncsport Egyesület 
7.Sebestyén Péter - Bencsik AndreaFenomén TáncSport Egyesület 

Felnőtt B LAT
1.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo TáncegyüttesHungary 
2.Labancz Gábor - Horváth Flóra KamillaBotafogo TáncegyüttesHungary 
3.MAGYAR MILAN - POPA DIANA MARIARomania 
4.Tóth Ádám - Tari Alexandra MáriaDance Universe Tánc Sportegyesület - Oktogon Tánc Centrum Egyesület 

Felnőtt A STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Kang Shijie - Zhao Yuxuan China 
3.Krystof Pallas - Hana HendrychovaCzech Republic 

Felnőtt A LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Pintea Raul - Lianu IlincaRomania 
4.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo TáncegyüttesHungary 
5.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 

Senior I Open STT
1.Németh Áron Dr. - Juhász Viktória IvettClaudius Táncsport Egyesület 

Senior III Open STT
1.Bánfi Antal - Salgó Mariann Ágnes Dr.Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület - INFINITY DANCE COMPANY TSE 
2.Kránicz József - Dobó ErikaClaudius Táncsport Egyesület 
3.Láng István - Rónaszéki ÉvaDanza Táncsport Egyesület 
4.Kovács Károly - Kovácsné Ember KatalinValcer TáncstúdióHatáridő utáni törlés
(2019.07.19 11:24:16)

Junior I Open STT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Jakob Aus - Karoli Maria KrauseEstonia 
3.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
4.Kalev Mattias Raussi - Anna Liisa ZirkEstonia 
5.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Ralf Oliver Purje - Eleonor KurisooEstonia 
7.Simon Kral - Julie KubikovaCzech Republic 
8.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.07.17 18:22:18)

Junior I Open LAT
1.Annus László - Bényi Hanna KamillaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
2.Bekiarisz Márkosz - Polyák PannaOPCIÓ Kft - ZugloDance 
3.Jakob Aus - Karoli Maria KrauseEstonia 
4.Juhász Gábor Krisztián - Kocsis JohannaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
5.Kalev Mattias Raussi - Anna Liisa ZirkEstonia 
6.Köllő Balázs - Bottyán BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
7.Ralf Oliver Purje - Eleonor KurisooEstonia 
8.Simon Kral - Julie KubikovaCzech Republic 
9.Vasilioni Mateo - Ardelean AlexiaRomania 
10.Fésűs Ákos - Wei Chen YaoPro-Art Táncstúdió - Danza Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.07.17 18:22:18)

Junior II Open STT
1.Matthias Saar - Kertu KuklaseEstonia 
2.Wang Yibo - Wei Xiaoqian China 
3.Hornyak Daniel - Puscas IuliaRomaniaHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 17:25:22)

Junior II Open LAT
1.Alexander Tuudor Kappet - Sabrina LomonowskiEstonia 
2.Matthias Saar - Kertu KuklaseEstonia 
3.Molnár Ákos - Kiss PetraNyíri Lajos Táncsport Egyesület - Kner Táncsport Egyesület 
4.Rottner Richard - Gognean SofiaRomania 
5.Tuboly Zsombor - Salamon SáraGála Társastáncklub Egyesület 
6.Wang Yibo - Wei Xiaoqian China 
7.Hornyak Daniel - Puscas IuliaRomaniaHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 17:25:22)

Felnőtt Open STT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
3.Kang Shijie - Zhao Yuxuan China 
4.Krystof Pallas - Hana HendrychovaCzech Republic 
5.Németh Áron Dr. - Juhász Viktória IvettClaudius Táncsport Egyesület 
6.Thomas Ludma - Emanuela KauckaCzech Republic 
7.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 11:42:17)

Felnőtt Open LAT
1.Balogh Csaba Richárd - Pető GabriellaiDanceStudio KTSE 
2.Bencsik Gergő - Sándor SzilviaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
3.Burcsa Balázs - Szalay PetraBotafogo TáncegyüttesHungary 
4.Cseke Zsolt Sandor - Malika DhumaevaGermany 
5.Dajcs Triszten Sámuel - Fekete KrisztinaSzilver Táncsport Egyesület 
6.Gál Krisztián Zsolt - Loch JázminSZOLDANCE Táncsport Egyesület - Quality Dance TSE 
7.Hegyes Bertalan János - Farkas BoglárkaSzilver Táncsport Egyesület 
8.Kang Shijie - Zhao Yuxuan China 
9.Kristofer Robin Tops - Liisa RuusEstonia 
10.Krystof Pallas - Hana HendrychovaCzech Republic 
11.MAGYAR MILAN - POPA DIANA MARIARomania 
12.MAREK POLACHEK - NOVAKOVA ELENACzech Republic 
13.Patrick Roostfeld - Nicole KessnerEstonia 
14.Petcu Andrei - Barna Nicole VanessaBotafogo Táncegyüttes - Claudius Táncsport EgyesületHungary 
15.Pintea Raul - Lianu IlincaRomania 
16.Reck Tibor - Szlepák Andrea ZsuzsannaBotafogo TáncegyüttesHungary 
17.Sólyom Daniel - Berešová MichaelaTK SAMBED Roznava Slovakia 
18.Szebesi Hunor - Jaroslava HuberAustria 
19.Thomas Ludma - Emanuela KauckaCzech Republic 
20.Török Tamás Dániel - Gyurkovits ÉvaSZOLDANCE Táncsport Egyesület 
21.Nagy Márk - Unger FanniSZOLDANCE Táncsport EgyesületHatáridő utáni törlés
(2019.07.20 11:42:17)